تازه های همراه سیب

دانلود ۶ بازی که می‌توانید با دوستانتان بازی کنید!

شش بازی چند نفره برای اندروید

۶ بازی چند نفره که همه را سرگرم می‌کند!

چه در خانه باشید یا محل کار یا حتی مسافرت؛ این‌ها بازی‌هایی هستند که شما را سرگرم می‌کنند. اگر مجازی یا حضوری با خانواده خود قرار داردید، شناختن بازی‌های گروهی بر روی گوشی‌هایتان می‌تواند کار مفیدی باشد. چرا که می‌توانید بدون هیچ دردسری همه را سرگرم کنید. بازی‌های خوب که قابلیت بازی با خانواده یا دوستان را دارند، می‌توانند به نزدیک تر شدن اعضای خانواده به یکدیگر کمک شایانی بکنند.

ذر این پست لیستی از این بازی‌های خانوادگی/دوستانه را برای شما آماده کردیم تا از آنها لذت ببرید. بعضی از این بازی ها طراحی شده‌اند تا افراد درون یک اتاق قادر به بازی گروهی باشند. برخی دیگر نیز، به گونه‌ای طراحی شده‌اند که از راه دور و از طریق اینترنت بتوان آنها را با دیگران بازی کرد.

بازی‌های چند نفره آفلاین

دانلود بازی سرگرم کننده و جذاب Badland

Badland

بازی Badland یکی از بازی‌هایی است که از دور خیلی ساده به نظر می‌رسد اما از نزدیک، داستان دیگری دارد. حال اگر بازی را چند نفره بازی کنید، کار سخت تر هم می‌شود! این بازی به تنهایی داستان موجودی شبیه به خفاش را روایت می‌کند که باید توسط شما راهنمایی شده؛ و از موانع بگذرد. در گذر بازی و بالا رفتن مرحله، تعداد موجوداتی که تحت کنترل شما هستند بیشتر می‌شود. البته راهنمایی این کپی‌ها در آن واحد کار سختی است. پس خیلی از آن‌ها از بین می‌روند. حالا اگر دو، سه یا چهار نفره به انجام این بازی بپردازید، کارتان خیلی سخت می‌شود! البته همین است که بازی را جذاب می‌کند.

دانلود این بازی برای اندروید

دانلود بازی ورزشی و چند نفره Dunkers

Dunkers

اگر به بازی‌های ورزشی عاقه دارید، این یکی را از دست ندهید! بازی سراسر خنده و پر از هیجان… Dunkers یک بازی بستکبالی است که کنترل‌های بسیار سختی دارد. دو بازیکن رو به روی هم قرار می‌گیرند و هنگامی که دست‌هایشان دیوانه‌وار به این طرف و آن طرف حرکت می‌کند، باید با استفاده از کنترل‌های کاملا ابتدایی بازی، توپ را در دست گرفته و بازی را ببرند. این بازی روندی سریع و مسخره دارد و برای بازی کردن تنها به یک دستگاه نیاز دارید!

دانلود این بازی برای اندروید

دانلود بازی چند نفره و جذاب Heads-up

Heads Up

یادتان هست که یک سری اسم روی کاغذ می‌نوشتیم؛ به پیشانی یکی از بازیکنان می‌چسباندیم و او باید سعی می‌کرد حدس بزند چه چیزی روی کاغذ نوشته شده. Heads Up در واقع نسخه دیجیتالی همان بازی است. این بازی به این شکل کار می‌کند که شما یک دسته‌بندی را انتخاب می‌کنید؛ سپس گوشی را به سمت رو به رو می‌گیرید تا بقیه نمایشگر گوشی را ببینند. وقتی جواب را پیدا کردید کافی است گوشی را بچرخانید و کلمه بعدی را حدس بزنید.

دانلود این بازی برای اندروید

 

بازی‌های چند نفره آنلاین

دانلود بازی Terraria

Terraria

اگر به دنبال بازی هستید که شما را مجذوب خود کند و بتوانید آن را با دیگران بازی کنید، Terraria انتخابی عالی برای شما است. این بازی یکی از بازی‌های اعتیاد آور اندروید است پس باید به هنگام بازی، حواستان به ساعت هم باشد. Terraria در حقیقت همان بازی ماینکرفت با گرافیکی دو بعدی است! جایی که می‌توانید به کشو منابع جدید بپردازید و با استفاده از آنها پادشاهی خود را بنا کنید. اگر چند نفره به سراغ این بازی بروید، کارتان بسیار راحت تر می‌شود. یکی می‌تواند به دنبال منابع برود و دیگری می‌تواند به ساخت و ساز بپردازد. پس هر قدر با تعداد بیشتری به سراغ بازی بروید، روند ساخته شدن امپراتوری خود را سرعت بخشیده‌اید.

دانلود این بازی برای اندروید

دانلود بازی The-Blockheads

The Blockheads

یکی دیگر از بازی‌های جذاب این لیست که شباهت زیادی به ماینکرفت دارد، The Blockheads است. این بازی دو بعدی با گرافیکی شبیه به بازی‌های آتاری، واقعا بامزه است. در این بازی نیز شما باید به گشت و گذار بپردازید. غذای شخصیت خود را تامین کنید و مطمئن شوید که به خوبی استراحت  می‌کند! البته حواستان باشد که کمک کردن به او باعث رنجش و آزارش نشود. این بازی را هم می‌توانیید ند نفره امتحان کنید، تا روند بازی برایتان کسل کننده نشود.

دانلود این بازی برای اندروید

دانلود بازی Catan

Catan

احتمالا پیشرفته ترین و پیچیده‌ترین بازی این لیست، همین Catan است.  این بازی چند نفره بر پایه ساخت و ساز، مدیریت، منابع و تجارت طراحی شده است. این بازی به شما اجازه می‌دهد امپراتوری خود را با مدیریت منابع گسترش دهید، با دیگر بازیکنان وارد جنگ شوید و ۱۰ ها ویژگی جذاب دیگر که به هنگام بازی به آنها بر خواهید خورد.

دانلود این بازی برای اندروید

در نهایت اگر شما هم بازی می‌شناسید که جایش در این لیست خالی است؛ به ما معرفی کنید تا آن را با توضیحات و لینک دانلود در همین صفحه قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *